CONTACT INFO
  • JABATAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN
    MAJLIS BANDARAYA PETALING JAYA ,
    JALAN YONG SHOOK LIN,
    46675 PETALING JAYA, Selangor Darul Ehsan.
  • Telefon: 03-7839 2400
  • Faksimile: 03-7839 2401
  • e-Mel: aduan.mbpj@mbpj.gov.my
Log Masuk Sistem
GIS
  28-07-2021    410 kali

Bahagian Kawalan Pembangunan

NAMA JAWATAN EMAIL TELEFON
Hjh Sharipah Marhaini Bt Syed Ali
Pengarah
Jabatan Perancang Bandar-J54
marhaini@mbpj.gov.my
03-79563544
BAHAGIAN KAWALAN PEMBANGUNAN DAN PENGUATKUASAAN
Mohd Bakri B. Salleh
Penolong Pengarah
Perancang Bandar Kanan 
mohdbakri@mbpj.gov.my
samb. 352
Zainura Binti Marsom
Pen. Pegawai Perancang Bandar Terkanan
zainura@mbpj.gov.my
samb. 261
Norhisyam B. Hj. Mat
Pen. Pegawai Perancang Bandar Kanan
hisyam@mbpj.gov.my
samb. 418
Ashidi Bin Tarmizi
Pen. Pegawai Perancang Bandar Kanan
ashidi@mbpj.gov.my
samb. 307

A.Azmi B. Ahmad

Pen. Pegawai Perancang Bandar a.azmiahmad@mbpj.gov.my samb. 358
Zainal Ariffin Bin Zainuddin
Pen. Pegawai Perancang Bandar
zainal@mbpj.gov.my
samb. 355

Nurizan Bt Abdul Rashid

Pen. Pegawai Perancang Bandar Kanan Nurizan@mbpj.gov.my samb. 376

Mohd Shah Nizam Bin Magini

Pen. Pegawai Perancang Bandar shahnizam@mbpj.gov.my samb. 307
Norsham B. Esa Pen. Pegawai Perancang Bandar norshamesa@mbpj.gov.my samb. 358
Ahmad Tarmizi B. Che A.Latif Pen. Pegawai Perancang Bandar ahmadtarmizi@mbpj.gov.my samb. 155
Manizah Bt. Mohamed Pen. Pegawai Perancang Bandar Manizah@mbpj.gov.my samb. 355